Vitajte v našej predajni


Skorocelový bylinný sirup 320g

Dostupnosť: Na sklade

3,49 €


ALEBO

Popis produktu


Pri kašli a prechladnutí - výživový doplnok


- Skorocel kopijovitý – Plantago Lanceolata je silný antioxidant, podporuje normálnu funkciu imunitného systému a prispievá k normálnej funkcii dýchacích cest. Pomáha tiež udržovať správnu funkciu čriev a pečene. Má výborné chuťové vlastnosti. V tradičnej prírodnej liečbe sa táto rastlina používa na tlmenie kašľa. Viac informácií o účinkoch rastliny nájdete v herbároch a odbornej literatúre.

Zloženie: invertný fruktózový sirup, Skorocel kopijovitý (Plantago Lanceolata) zahustený vodný extrakt – 10 % sušiny, vitamín C (kyselina L-askorbová), sorban draselný (konzervačná látka).

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10 - 15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2-3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Nie sú známe prípady predávkovania ani akýchkoľvek nepriaznivých účinkov. Znáša pomerne vysokú teplotu, je preto vhodný aj na prípravu chutného čaju.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku.
Všeobecné upozornenia: Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy ani zdravého životného štýlu!

Skorocelový  bylinný sirup  320g

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý