Vitajte v našej predajni


Rakytníkový bylinný sirup 320g

Dostupnosť: Na sklade

4,79 €


ALEBO

Popis produktu


Posilnenie imunity - výživový doplnok


- Rakytník rešetliakovitý - Hippophae Rhamnoides je rastlina so širokým spektrom účinkov. Je bohatá na vitamín C, mastné kyseliny, stopové prvky a ďalšie cenné látky. Rakytník pomáha chrániť organizmus pred oxidačným stresom a posilňuje jeho prirodzenú imunitu. Podporuje normálnu funkciu imunitného, srdcovo-cievneho a tráviaceho systému. Upokojuje a znižuje stavy úzkosti. Viac informácií o účinkoch rastliny nájdete v herbároch a odbornej literatúre.

Zloženie: invertný fruktózový sirup, Rakytník rešetliakovitý (Hippophae Rhamnoides) zahustený vodný extrakt - 10 % sušiny, vitamín C (kyselina L-askorbová), sorban draselný (konzervačná látka).

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10 - 15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2-3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Odporúčame užívať v jednej kúre aspoň 12 týždňov. Pri použití v nápoji neprekračujte teplotu 40°C.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku.
Všeobecné upozornenia: Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy ani zdravého životného štýlu!

Rakytníkový  bylinný sirup 320g

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý