Vitajte v našej predajni


Medovkový bylinný sirup 320g

Dostupnosť: Na sklade

3,49 €


ALEBO

Popis produktu


Pri poruchách spánku - výživový doplnok


- Medovka lekárska - Melissa Officinalis sa v tradičnej prírodnej medicíne používa na navodenie pokojného a plnohodnotného spánku. Medovka pomáha pri nespavosti a psychickej nepohode. Má antioxidačné vlastnosti a prispieva k normálnej psychickej činnosti. Podporuje tiež normálnu činnosť dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva a normálnu funkciu štítnej žľazy. Viac informácií o účinkoch rastliny nájdete v herbároch a odbornej literatúre.

Zloženie: invertný fruktózový sirup, Medovka lekárska (Mellissa officinalis) zahustený vodný extrakt - 10% sušiny, vitamín C (kyselina L-askorbová), sorban draselný (konzervačná látka).

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10 - 15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2-3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Návyk sa nevytvára ani pri dlhodobom užívaní.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku.
Všeobecné upozornenia: Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy ani zdravého životného štýlu!

Medovkový bylinný sirup  320g

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý