Vitajte v našej predajni


Ľanový olej - Linum usitatissimum 250 ml

Dostupnosť: Na sklade

3,99 €


ALEBO

Popis produktu


- 250 ml
- jednodruhový rastlinný za studena lisovaný olej
Ľanový olej má vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín (linolénová 52 – 63 %). Kyselina linolénová sa odporúča na zníženie rizika srdcovocievnych ochorení. Upravuje krvný tlak. Zlepšuje kvalitu pleti. Odporúča sa užívať pri mužskej neplodnosti a prostatických ťažkostiach. Čistí črevá, upravuje mikroflóru a zlepšuje trávenie. Pokiaľ je vhodne chránený pred oxidáciou, je to jeden z najkvalitnejších olejov. Zvonku je vhodný na ekzematickú pokožku.

Zloženie: Ľanový olej, vitamín E, rozmarínový extrakt

Odporúčaná denná dávka: 2 × denne 3–5 ml (1 kávovú lyžičku). Olej má osobitnú, jemne orechovú chuť. Zaujímavá kombinácia je s tvarohom, ale aj s ryžou. Olej neznesie tepelnú úpravu! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prekročenie odporúčanej dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku.
Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.
Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Ľanový olej - Linum usitatissimum 250 ml

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý