Vitajte v našej predajni


Hroznový olej - Vitis vinifera oil 250 ml

Dostupnosť: Na sklade

10,99 €


ALEBO

Popis produktu


- 250 ml
- jednodruhový rastlinný za studena lisovaný olej
Hroznový olej z hroznových jadier je bohatý na celý rad biologicky aktívnych látok (najmä oligomérnych proantokyanidínov - OPCs). Obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín. Olej upravuje hladinu cholesterolu, čím znižuje riziko vzniku kardiovaskulárnych ochorení. Olej je bohatý na antioxidanty, ktoré chránia organizmus pred účinkami voľných radikálov (chráni bunky pred poškodením). Prispieva k správnej funkcii ciev. V mnohých zdrojoch sa o hroznovom oleji hovorí ako o „elixíre mladosti“. Viac o účinkoch hroznového oleja nájdete v herbároch a v odbornej literatúre.

Zloženie: Hroznový olej, vitamín E, rozmarínový extrakt

Odporúčaná denná dávka: 3× denne 3–5 ml (1 kávovú lyžičku). Olej má neutrálnu, miernu orieškovú arómu. Aj keď hroznový olej znáša pomerne vysokú teplotu (až 252°C), odporúčame ho na použitie v studenej kuchyni. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prekročenie odporúčanej dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku.
Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Hroznový olej - Vitis vinifera oil 250 ml

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý