Vitajte v našej predajni


Goji berry - bylinný sirup 320g

Dostupnosť: Na sklade

5,39 €


ALEBO

Popis produktu

- 320g

Plody Goji (Kustovnica čínska) sú vyhľadávaným "všeliekom" a adaptogénom. V tradičnej čínskej medicíne sa používa ako recept na dlhovekosť. Je nekonečným zdrojom vitamínov, stopových prvkov a ďalších aktívnych látok. Kustovnica sa odporúča na posilnenie sexuálnej výkonnosti a plodnosti. Je vhodná pre podporu správnej činnosti srdca a krvného obehu, imunitného systému, pečene a k zlepšeniu zraku. Ide o významný a úplne prirodzený zdroj vitamínu C. Goji pomáha upravovať hladinu krvného cukru a kontrolovať chuť k jedlu.

Zloženie: invertný fruktózový sirup, Goji berry štandardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10-15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2 - 3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Podávajte v jednom cykle 1-3 mesiace.. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie . Prekročenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze!Všeobecné upozornenia: Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy ani zdravého životného štýlu. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku.

Goji berry - bylinný sirup 320g

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý