Vitajte v našej predajni


Echinaceový bylinný sirup 320g

Dostupnosť: Na sklade

3,49 €


ALEBO

Popis produktu


Posilnenie imunity - výživový doplnok


- Echinacea purpurová - Echinacea Purpurea je indiánska liečivá rastlina, ktorá obsahuje najviac aktivnych látok v koreni. Podporuje správnu funkciu dýchacích a močových ciest a pozitívne ovplyvňuje imunitný systém. Ibištek je rastlina, ktorej kvet obsahuje značné množstvo ovocných kyselín a vitamínu C. Ibištek pomáha chrániť organizmus pred oxidatívnym stresom, podporuje imunitný a dýchací systém. Prispieva k správnej funkcii cievneho a žilového systému. Viac informácií o účinkoch rastlín nájdete v herbároch a odbornej literatúre.

Zloženie: invertný fruktózový sirup, Echinacea purpurová (Echinacea purpurea) 10% zahustený vodný extrakt, Ibištek (Hibiscus species) 10% zahustený vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová), sorban draselný (konzervačná látka).

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10 ml 2 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 1-2 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Podávajte v jednej fáze 5-6 dní, potom prerušte užívanie na 2 dni. Takto postupujte 5-6 týždňov.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku.
Všeobecné upozornenia: Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy ani zdravého životného štýlu!

Echinaceový bylinný sirup  320g

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý