Vitajte v našej predajni


Výživové doplnky

Položiek 1 do 10 z celkového počtu 17

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Tabuľka  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 1. Brusnicový bylinný sirup 320g

  Brusnicový bylinný sirup 320g

  5,79 €


  Močové cesty - výživový doplnok

  - Brusnica pravá - Vaccinium Vitis-idaea je bohatá na arbutín, metylarbutín, taníny, flavonoidy, vitamíny C a A, organické kyseliny a ďalšie látky. Brusnica je zdrojom antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť telo pred voľnými radikálmi a oxidačným stresom. Podporuje správnu funkciu močových ciest. Pozitivne pôsobí na funkciu srdca, ciev a imunitného systému. Ibištek je rastlina, ktorej kvet obsahuje značné množstvo ovocných kyselín a vitamínu C. Ibištek pomáha chrániť organizmus pred oxidatívnym stresom, podporuje imunitný a dýchací systém. Prispieva k správnej funkcii cievneho a žilového systému. Viac informácií o účinkoch rastlín nájdete v herbároch a odbornej literatúre.
  Zloženie: invertný fruktózový sirup, Brusnica pravá(Vaccinium Vitis-idaea) plod a list extrakt - 10 % sušiny, ibištek (Hibiscus species) zahustený extrakt - 10 % sušiny, vitamín C (kyselina L-askorbová), sorban draselný (konzervačná látka).
  Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10 - 15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2-3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Nepodávajte dlhodobo.
  Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku. Všeobecné upozornenia: Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy ani zdravého životného štýlu!
  Dozvedieť sa viac
 2. Echinaceový bylinný sirup 320g

  Echinaceový bylinný sirup 320g

  3,49 €


  Posilnenie imunity - výživový doplnok

  - Echinacea purpurová - Echinacea Purpurea je indiánska liečivá rastlina, ktorá obsahuje najviac aktivnych látok v koreni. Podporuje správnu funkciu dýchacích a močových ciest a pozitívne ovplyvňuje imunitný systém. Ibištek je rastlina, ktorej kvet obsahuje značné množstvo ovocných kyselín a vitamínu C. Ibištek pomáha chrániť organizmus pred oxidatívnym stresom, podporuje imunitný a dýchací systém. Prispieva k správnej funkcii cievneho a žilového systému. Viac informácií o účinkoch rastlín nájdete v herbároch a odbornej literatúre.
  Zloženie: invertný fruktózový sirup, Echinacea purpurová (Echinacea purpurea) 10% zahustený vodný extrakt, Ibištek (Hibiscus species) 10% zahustený vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová), sorban draselný (konzervačná látka).
  Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10 ml 2 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 1-2 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Podávajte v jednej fáze 5-6 dní, potom prerušte užívanie na 2 dni. Takto postupujte 5-6 týždňov.
  Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku. Všeobecné upozornenia: Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy ani zdravého životného štýlu!
  Dozvedieť sa viac
 3. Goji berry - bylinný sirup 320g

  Goji berry - bylinný sirup 320g

  5,39 €

  - 320g
  Plody Goji (Kustovnica čínska) sú vyhľadávaným "všeliekom" a adaptogénom. V tradičnej čínskej medicíne sa používa ako recept na dlhovekosť. Je nekonečným zdrojom vitamínov, stopových prvkov a ďalších aktívnych látok. Kustovnica sa odporúča na posilnenie sexuálnej výkonnosti a plodnosti. Je vhodná pre podporu správnej činnosti srdca a krvného obehu, imunitného systému, pečene a k zlepšeniu zraku. Ide o významný a úplne prirodzený zdroj vitamínu C. Goji pomáha upravovať hladinu krvného cukru a kontrolovať chuť k jedlu.
  Zloženie: invertný fruktózový sirup, Goji berry štandardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

  Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10-15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2 - 3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Podávajte v jednom cykle 1-3 mesiace.. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie . Prekročenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom.
  Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze!

  Všeobecné upozornenia: Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy ani zdravého životného štýlu. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku.
  Dozvedieť sa viac
 4. Hroznový olej - Vitis vinifera oil 250 ml

  Hroznový olej - Vitis vinifera oil 250 ml

  10,99 €


  - 250 ml
  - jednodruhový rastlinný za studena lisovaný olej Hroznový olej z hroznových jadier je bohatý na celý rad biologicky aktívnych látok (najmä oligomérnych proantokyanidínov - OPCs). Obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín. Olej upravuje hladinu cholesterolu, čím znižuje riziko vzniku kardiovaskulárnych ochorení. Olej je bohatý na antioxidanty, ktoré chránia organizmus pred účinkami voľných radikálov (chráni bunky pred poškodením). Prispieva k správnej funkcii ciev. V mnohých zdrojoch sa o hroznovom oleji hovorí ako o „elixíre mladosti“. Viac o účinkoch hroznového oleja nájdete v herbároch a v odbornej literatúre. Zloženie: Hroznový olej, vitamín E, rozmarínový extrakt Odporúčaná denná dávka: 3× denne 3–5 ml (1 kávovú lyžičku). Olej má neutrálnu, miernu orieškovú arómu. Aj keď hroznový olej znáša pomerne vysokú teplotu (až 252°C), odporúčame ho na použitie v studenej kuchyni. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prekročenie odporúčanej dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko. Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.
  Dozvedieť sa viac
 5. Kapucínka väčšia

  Kapucínka väčšia

  7,63 €


  - 60 ks kapsúl

  Kapucínka väčšia je podporný prípravok na posilnenie správnej činnosti močového mechúra. Má značné antibakteriálne účinky, ktoré sa najvýraznejšie prejavujú pri tlmení infekcie močových ciest. Dozvedieť sa viac
 6. Ľanový olej - Linum usitatissimum 250 ml

  Ľanový olej - Linum usitatissimum 250 ml

  3,99 €


  - 250 ml
  - jednodruhový rastlinný za studena lisovaný olej Ľanový olej má vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín (linolénová 52 – 63 %). Kyselina linolénová sa odporúča na zníženie rizika srdcovocievnych ochorení. Upravuje krvný tlak. Zlepšuje kvalitu pleti. Odporúča sa užívať pri mužskej neplodnosti a prostatických ťažkostiach. Čistí črevá, upravuje mikroflóru a zlepšuje trávenie. Pokiaľ je vhodne chránený pred oxidáciou, je to jeden z najkvalitnejších olejov. Zvonku je vhodný na ekzematickú pokožku. Zloženie: Ľanový olej, vitamín E, rozmarínový extrakt Odporúčaná denná dávka: 2 × denne 3–5 ml (1 kávovú lyžičku). Olej má osobitnú, jemne orechovú chuť. Zaujímavá kombinácia je s tvarohom, ale aj s ryžou. Olej neznesie tepelnú úpravu! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prekročenie odporúčanej dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko. Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.
  Dozvedieť sa viac
 7. Medovkový bylinný sirup 320g

  Medovkový bylinný sirup 320g

  3,49 €


  Pri poruchách spánku - výživový doplnok

  - Medovka lekárska - Melissa Officinalis sa v tradičnej prírodnej medicíne používa na navodenie pokojného a plnohodnotného spánku. Medovka pomáha pri nespavosti a psychickej nepohode. Má antioxidačné vlastnosti a prispieva k normálnej psychickej činnosti. Podporuje tiež normálnu činnosť dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva a normálnu funkciu štítnej žľazy. Viac informácií o účinkoch rastliny nájdete v herbároch a odbornej literatúre.
  Zloženie: invertný fruktózový sirup, Medovka lekárska (Mellissa officinalis) zahustený vodný extrakt - 10% sušiny, vitamín C (kyselina L-askorbová), sorban draselný (konzervačná látka).
  Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10 - 15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2-3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Návyk sa nevytvára ani pri dlhodobom užívaní.
  Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku. Všeobecné upozornenia: Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy ani zdravého životného štýlu!
  Dozvedieť sa viac
 8. Pestrec mariánsky

  Pestrec mariánsky

  7,63 €


  - 60 ks kapsúl

  Silybum mariánske je podporný prostriedok na ochranu pečeňových buniek. Blahodárne pôsobí na správnu činnosť pečene a tráviacu funkciu žlčníka. Komplex látok pôsobí na organizmus detoxikačne. Dozvedieť sa viac
 9. Pestrec mariánsky olej - Silybum marianum 250 ml

  Pestrec mariánsky olej - Silybum marianum 250 ml

  4,49 €


  - 250 ml
  - jednodruhový rastlinný za studena lisovaný olej Pestrec mariánsky obsahuje veľké množstvo aktívnych látok (silymarín, nenasýtené mastné kyseliny, minerály, vitamíny), ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok na podporu správnej funkcie tkaniva pečene a stimuláciu biliárnej sekrécie. Pestrec je antioxidant a chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym stresom. Tiež pomáha udržovať normálnu funkciu srdca a prispieva k udržaniu normálnej hladiny krvného cukru a cholesterolu. Je vhodný na ochranu pečene pri jej ohrození (infekciami, chemoterapiou, toxínmi, alkoholom a pod.). Zloženie: Olej z pestreca mariánskeho, vitamín E, rozmarínový extrakt Odporúčaná denná dávka: 2 × denne 3–5 ml (1 kávovú lyžičku). Olej má jemne nahorklú chuť. Používa sa na dochutenie studených pokrmov podľa potreby. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prekročenie odporúčanej dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko. Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.
  Dozvedieť sa viac
 10. Rakytníkový bylinný sirup 320g

  Rakytníkový bylinný sirup 320g

  4,79 €


  Posilnenie imunity - výživový doplnok

  - Rakytník rešetliakovitý - Hippophae Rhamnoides je rastlina so širokým spektrom účinkov. Je bohatá na vitamín C, mastné kyseliny, stopové prvky a ďalšie cenné látky. Rakytník pomáha chrániť organizmus pred oxidačným stresom a posilňuje jeho prirodzenú imunitu. Podporuje normálnu funkciu imunitného, srdcovo-cievneho a tráviaceho systému. Upokojuje a znižuje stavy úzkosti. Viac informácií o účinkoch rastliny nájdete v herbároch a odbornej literatúre.
  Zloženie: invertný fruktózový sirup, Rakytník rešetliakovitý (Hippophae Rhamnoides) zahustený vodný extrakt - 10 % sušiny, vitamín C (kyselina L-askorbová), sorban draselný (konzervačná látka).
  Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10 - 15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2-3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Odporúčame užívať v jednej kúre aspoň 12 týždňov. Pri použití v nápoji neprekračujte teplotu 40°C.
  Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku. Všeobecné upozornenia: Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy ani zdravého životného štýlu!
  Dozvedieť sa viac

Položiek 1 do 10 z celkového počtu 17

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Tabuľka  Zoznam 

Nastaviť zostupne