Vitajte v našej predajni


Eukalyptus a kosodrevina v mandľovom oleji 200ml

Dostupnosť: Na sklade

6,64 €


ALEBO

Popis produktu

- 200 ml

Eukalyptus a kosodrevina v mandľovom oleji
pri chrípke a prechladnutí, uvoľňuje dýchanie

Bez konzervačných látok

Telový a kúpeľový olej s vysokým obsahom eukalyptovej a kosodrevinovej silice. Eukalyptus a kosodrevina sa v tradičnej čínskej a prírodnej medicíne používajú na uľahčenie dýchania pri chrípke a prechladnutí a na lepšie vykašliavanie. Pôsobí na organizmus celkovo stimulačne. Olej je vhodné používať na relaxačné masáže po záťaži.

Použitie: je vhodný na každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku alebo cca 5 ml do kúpeľa. Olej je tiež vhodný na relaxačné, športové a aromaterapeutické masáže. Receptúra neobsahuje látky so zvýšenou penivosťou, preto je možné olej použiť aj do vírivých vaní.

Ingredients(INCI): Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Pinus Mugo Pumilio Twig/Leaf Oil, Tocopheryl Acetate

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom! Prípadná usadenina nemá vplyv na kvalitu prípravku.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Eukalyptus  a kosodrevina v mandľovom oleji 200ml

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý