Vitajte v našej predajni


Energy šport chladivý v mandľovom oleji 200ml

Dostupnosť: Na sklade

6,64 €


ALEBO

Popis produktu

- 200 ml

Energy šport chladivý v mandľovom oleji
Pri zvýšenej fyzickej záťaži

Bez konzervačných látok

Energy šport wellness olej je bylinná kompozícia vhodná po zvýšenej telesnej námahe na urýchlenie regenerácie unavených svalov. Výborne regeneruje svaly po športovom výkone. Jedná sa o zmes luxusných olejov, ktoré pokožku ideálnym spôsobom vyživujú a optimálne hydratujú. Zmes použitých silíc vykazuje silný chladivý efekt a na telo má povzbudzujúci účinok. Použité silice vykazujú silný chladiaci efekt!

Použitie: je vhodný na každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku alebo cca 5 ml do kúpeľa. Olej je tiež vhodný na relaxačné, športové a aromaterapeutické masáže. Receptúra neobsahuje látky so zvýšenou penivosťou, preto je možné olej použiť aj do vírivých vaní.

Ingredients(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Abies Alba Needle Oil, Tocopheryl Acetate

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom! Prípadná usadenina nemá vplyv na kvalitu prípravku.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Energy šport chladivý v mandľovom oleji 200ml

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý