Vitajte v našej predajni


Bergamot a citrónová tráva v mandľovom oleji 200ml

Dostupnosť: Na sklade

6,64 €


ALEBO

Popis produktu

- 200 ml

Bergamot a citrónová tráva v mandľovom oleji
proti stresu a depresiám, uvoľňuje dýchanie, znižuje teplotu

Bez konzervačných látok

Telový a kúpeľový olej s vysokým obsahom rastlinných silíc spríjemní Vašu masáž alebo kúpeľ svojou vôňou. Vôňa bergamotu a citrónovej trávy pomáhajú pri strese a napätí. Pôsobí proti únave. Bergamot a citrónová tráva majú značné zvláčňujúce účinky, a preto sa vo východnej medicíne využívajú na omladzujúce procedúry. Pokožku pri kúpeli ochráni pred nežiadúcimi účinkami chlóru. Následne je koža dokonale vyživená.

Použitie: je vhodný na každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku alebo cca 5 ml do kúpeľa. Olej je tiež vhodný na relaxačné, športové a aromaterapeutické masáže. Receptúra neobsahuje látky so zvýšenou penivosťou, preto je možné olej použiť aj do vírivých vaní.

Pozor! Bergamot vyvoláva precitlivenosť pleti na slnečné lúče, preto po jeho použití nie je vhodné vystavovať telo priamemu slnečnému žiareniu!

Ingredients(INCI): Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Tocopheryl Acetate

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom! Prípadná usadenina nemá vplyv na kvalitu prípravku.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Bergamot a citrónová tráva v mandľovom oleji 200ml

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý