Liečivé rastliny Exporter

PHOENIX Monopol

položiek: 2

na stránku

Tabuľka  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 1. SAYONARA® Fannings 100g

  SAYONARA® Fannings 100g

  4,39 €  - sypaný 100g

  Zelený čaj neprešiel pri spracovaní procesom fermentácie a ponechal si pôvodný obsah účinných látok ako aj polyfenol-epigalokatechin galát (EGCG), ktorý prispieva k posilneniu antioxidačnej obrany organizmu / pomáha chrániť naše telo posilnením prirodzenej obrany pred škodlivými účinkami voľných radikálov / znižuje starnutie buniek vplyvom oxidačného poškodenia, prispieva k lepšiemu prietoku krvi / v kombinácii s fyzickou aktivitou pomáha znižovať krvný tlak /, k udržaniu zdravého kardiovaskulárneho systému, pomáha udržiavať a kontrolovať váhu, prispieva k zníženiu telesného tuku, pomáha zvýšiť oxidáciu tukov a zníženie množstva telesného tuku, v kombinácii so zdravou stravou a cvičením môže pomôcť kontrolovať hmotnosť.
  Katechíny sú aktívne a funkčné polyfenoly, zložky zeleného čaju.
  Jeden šálka (200 ml) z uvareného zeleného čaju môže obsahovať 100 - 150 mg katechínov. čo je 50-60mg EGCG.
  Bežná spotreba zeleného čaju je o 5 až 10 šálok za deň, čo zodpovedá 500 - 1200 mg katechínov alebo 250-600 mg EGCG denne.
  Spôsob použitia Výluh sa pripraví tak, že približne polovica čajovej lyžičky (podľa chuti) sa zaleje cca 2,5 dcl horúcej vody. Nezalieva sa vriacou vodou stačí 80°C. Čaj sa pije ako náhle je teplota vyhovujúca. Pre celodenné popíjanie je vhodné si pripraviť nápoj do kanvice. Lúhuje sa cca 5 minút., potom sa zleje. Jemným mletím sa poruší listová mriežka preto je lúhovanie účinnejšie a spotreba je výrazne nižšia. Vylúči sa tak viac aromatických a chuťových látok. Preto je ideálne tento čaj ešte jemne zomlieť ako kávu. Milovníci čajov odporúčajú ešte druhé zaliatie. Pre zvýšenie chuťových vlastností môžeme mierne osladiť, najlepšie nekalorickým prírodným sladidlom.
  Upozornenie: Uchovávať mimo dosahu detí. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C.
  Dozvedieť sa viac
 2. SAYONARA® Slim Line – Raspberry 100g

  SAYONARA® Slim Line – Raspberry 100g

  4,29 €  - sypaný 4x25g

  Sypaný čaj SAYONARA® Slim Line – Raspberry je zmes japonských čajov obsahujúcich látky, ktoré pomáhajú spaľovať tuky, povzbudzovať sexuálnu aktivitu, udržiavať správnu hladinu cholesterolu, zlepšiť pamäť, zrak a posilňovať imunitu. Čajová zmes Sayonara Slim Line - Raspberry vznikol inováciou čaju Hannasaki. Obsahuje schizandru čínsku, vilcacoru, ginkgo, zelený, červený a čierny čaj s prírodnou malinovou príchuťou. Dozvedieť sa viac

položiek: 2

na stránku

Tabuľka  Zoznam 

Nastaviť zostupne