Liečivé rastliny Exporter

GOJI - Kustovnica čínska plod 100g

Dostupnosť: Na sklade

2,79 €


ALEBO

Popis produktu

- 100g

GOJI- Kustovnica čínska plod (Lycium chinense)

Sušené plody kustovnice čínskej - goji, bez pridaných konzervačných látok - výnimočná čistota

Zázračné čínske ovocie

Nie všetko, čo pochádza z Číny, je nekvalitné. Goji (vyslovuje sa godži) síce stvorila príroda, ale nebyť starých Číňanov, možno by sme o tomto ovocí ešte nevedeli. Ponúkané Goji je z čínskej oblasti Ninxia, oblasti plodiacej najkvalitnejšie Goji na svete.
Tento zázrak prírody sa označuje aj ako ovocie mladosti. Podľa všetkého goji „môže“ aj za skvelú kondíciu tibetských mníchov a ich dlhovekosť.


Čo goji obsahuje?

Je to doslova vitamínová bomba! Obsahuje totiž osemnásť rôznych aminokyselín, vlákninu a dvadsaťjeden stopových prvkov ako vápnik, selén, železo, fosfor a ďalšie. Goji má dokonca najviac karotenoidov – čo je žlté až oranžové farbivo rozpustné v tukoch, zo všetkých známych rastlín na našej planéte. Goji obsahuje viac vitamínu C než pomaranče, a tiež má v sebe vitamíny B1, B2 a E. A to nie je všetko. Čínske ovocie je bohaté aj na antioxidanty, ktoré neutralizujú voľné radikály, ktoré zapríčiňujú starnutie organizmu a napomáhajú vzniku rakovinových buniek. Goji je skutočne elixírom života.

Čo goji pre ľudské telo robí?

Stimuluje tvorbu červených a bielych krviniek, ochraňuje pečeňové bunky proti niektorým chemickým látkam, blahodarne pôsobí na činnosť čriev. Zlepšuje metabolizmus tukov, posilňuje imunitný systém, dokonca ľudský organizmus chráni pred cukrovkou a kardiovaskulárnymi chorobami.


Ak má človek problém s obezitou, goji podporí aj chudnutie, bojuje proti únave, vylepšuje pokožku, pretože zabraňuje vzniku rôznych kožných chorôb, pomáha dokonca aj proti zákernej psoriáze. Účinkov na ľudský organizmus je viac než dosť. Goji je zázrak prírody, pretože zabraňuje starnutiu, zlepšuje zrak a povzbudzuje pamäť. A vôbec nemá nepriaznivé vedľajšie účinky.Použitie: plnú hrsť rozdelíme do 3 dávok - u dieťaťa podľa veľkosti dlane - jeho hrsť - univerzálne dávkovanie pre všetkých členov rodiny

GOJI - Kustovnica čínska plod 100g

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý