Liečivé rastliny Exporter

Golden Garden MAXI kolekcia čajov 150g

Dostupnosť: Na sklade

7,97 €


ALEBO

Popis produktu


- 150g

6 x 10 ks čajov balených v záparových vreckách po 2,5g

Jedinečná kolekcia čajov, na ktorej si môžete vychutnať nasledovné príchute :


ČUČORIEDKA- NEVäDZA
Predstavte si prenikavú vôňu a atmosféru lesnej prechádzky previazanú s chuťou ručne nazbieraných čučoriedok, doladenú o vôňu a chuť nevädze poľnej. Harmonický čaj, ktorý sa hodí nielen na dlhé zimné večery.
Zloženie : Plod šípky, ibištek, list ostružiny, pomarančová kôra, list maliny, aróma čučoriedky 3%, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma lesného ovocia, čučoriedka plod 0,5%, kvet nevädze 0,5%.

BRUSNICA – ČIERNA RÍBEZĽA
Nechajte sa uniesť omamnou vôňou lesa a relaxujte v spojení s chuťou brusnice a delikátnej čiernej ríbezle. Tento čaj odporúčame pre jeho harmonickú vyváženosť hlavne v chladnejších dňoch.
Zloženie : Ibištek, sušené jablko, plod šípky, list ostružiny, pomarančová kôra, sladovka, aróma čiernej ríbezle 3,5%, aróma kasie, aróma brusnice 1% , brusnicový extrakt 1%, plod čiernej ríbezle 0,5% Obsahuje sladovku – osoby trpiace vysokým tlakom by sa mali vyvarovať nadmernej spotrebe.

CITRONELLA - HRUŠKA
Prejdite sa ovocným sadom s chuťou a nádhernou vôňou zrelých hrušiek. Spoločne s bylinnou chuťou citronelly prinaša čaj v každej šálke kvapku harmónie. Po vychladení a pridaní pár kociek ľadu je vhodný aj ako ľadový čaj.
Zloženie :Sušené jablko, citronella 20%, list ostružiny, pomarančová kôra, aróma hrušky 6%, plod šípky, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), pražený koreň čakanky, plod hrušky 1%.

JAHODA - ECHINACEA
Zasnívajte sa s opojnou chuťou práve nazbieraných jahôd zo záhradky, snúbiacich sa s chuťou ružového zázraku echinacei. Nápoj môžete podávať i v ľadovej podobe pre osvieženie v letných mesiacoch.
Zloženie :Ibištek, sušené jablko, list ostružiny, plod šípky, aróma – jahoda 4%, jahodníkový list 2%, echinacea 0,5%.

RAKYTNÍK - LIMETKA
Doprajte si každý deň kvapku citrusového osvieženia v podobe lahodnej limetky v unikátnom spojení s delikátnou chuťou rakytníka. Nápoj je vhodné piť i po vychladení s pár kockami ľadu.
Zloženie : Sušené jablko, biely ibištek, pomarančová kôra, rakytníkový plod 5%, pražený koreň čakanky, jablčná dužina, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma limetky 2,5%, aróma pomaranča, limetka 1%, aróma brusnice.

OSTRUŽINA - PESTREC
Nasajte vôňu práve vytlačenej šťavy z ostružiny, spojenú s pestrecom mariánskym a razom sa myšlienkami ocitnete v slnkom zaliatej rozkvitnutej záhradke. Skutočne jedinečný čaj pre každú príležitosť.
Zloženie : Ibišek, sušené jablko, list ostružiny 15%, pomarančová kôra, sladovka, plod šípky,aróma ostružiny 3,5%, aróma – bazového kvetu, ostružinový extrakt 0,5%, pestrec 0,5% Obsahuje sladovku – osoby trpiace vysokým tlakom by sa mali vyvarovať nadmernej spotrebe.

Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby


Golden Garden MAXI  kolekcia čajov 150g

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý