Liečivé rastliny Exporter

Pestrec mariánsky olej - Silybum marianum 250 ml

Dostupnosť: Na sklade

4,49 €


ALEBO

Popis produktu


- 250 ml
- jednodruhový rastlinný za studena lisovaný olej
Pestrec mariánsky obsahuje veľké množstvo aktívnych látok (silymarín, nenasýtené mastné kyseliny, minerály, vitamíny), ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok na podporu správnej funkcie tkaniva pečene a stimuláciu biliárnej sekrécie. Pestrec je antioxidant a chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym stresom. Tiež pomáha udržovať normálnu funkciu srdca a prispieva k udržaniu normálnej hladiny krvného cukru a cholesterolu. Je vhodný na ochranu pečene pri jej ohrození (infekciami, chemoterapiou, toxínmi, alkoholom a pod.).

Zloženie: Olej z pestreca mariánskeho, vitamín E, rozmarínový extrakt

Odporúčaná denná dávka: 2 × denne 3–5 ml (1 kávovú lyžičku). Olej má jemne nahorklú chuť. Používa sa na dochutenie studených pokrmov podľa potreby. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prekročenie odporúčanej dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze. Prípadný zákal neznižuje kvalitu prípravku.
Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.
Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte mimo dosahu malých detí! Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Pestrec mariánsky olej - Silybum marianum 250 ml

Použite dvojklik pre zobrazenie v plnej veľkosti

Oddialiť
Přiblížiť

Viac pohľadov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý