Liečivé rastliny Exporter

Starostlivosť o pokožku počas tehotenstva a po pôrode

ČO JE MATERNEA®?

Ste tehotná! Čoskoro sa stanete matkou! Skvelé! Toto sú tie najšťastnejšie a najženskejšie okamžiky Vášho života – naplno si ich užite!

Čakajú Vás mesiace plné veľkých zmien a vzrušení. Vaša koža v oblasti brucha a poprsia niekoľkonásobne zväčší svoju plochu a po pôrode by sa mala vrátiť do pôvodného stavu. V tomto teste ste jej najväčším spojencom. Vyživovanie kože v prvých mesiacoch tehotenstva ju chráni pred stratou pružnosti a chráni jej pevnosť a silu. Dobre pripravená pokožka ľahšie odoláva všetkým výzvam tehotenstva.

Úlohou prípravkov Maternea® je urobiť z Vás krásnu ženu-matku. Náš tím skúsených kozmetických špecialistov  vytvoril ucelený rad produktov starostlivosti o pokožku v priebehu tehotenstva a po narodení dieťaťa. Jej účinné a vyvážené zloženie kombinuje prírodné ingrediencie a oleje, vitamíny a aktívne biotechnologické komplexy bez obsahu alergénov. Prísady pre každý produkt sú starostlivo vyberané a účinne pôsobia v rôzných vrstvách pokožky tam, kde sú  najpotrebnejšie. Produkty Maternea® sú príjemné a jemné, rýchlo sa vstrebávajú a jednoducho aplikujú.

PREČO BY TEHOTNÉ ŽENY MALI POUŽÍVAŤ ŠPECIÁLNU KOZMETIKU?

Počas  tehotenstva a dojčenia by sa mali používať kozmetické produkty, ktoré sú špeciálne navrhnuté na túto unikátnu časť ženského života. Štandardná kozmetika obsahuje plno chemikálií, ktoré sa pokožkou vstrebávajú a zvyšujú hladinu toxínov v tele. Koža dokáže ochrániť organizmus pred niektorými škodlivými látkami, ale niektoré zložky modernej kozmetiky se vstrebávajú po malých dávkach do krvného obehu a môžu ľudský plod negatívne ovplyvniť. Niektoré esenciálne oleje a parfémy sú alergény. Silné voňavky môžu dráždiť  citlivé zmysly tehotnej ženy. 

Výberu nezodpovedá žiadna položka.